Categorieën
Laptop Adapter LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen 4-21F2001BEE
Accu LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen 4-21F2001BEE
Klik om te vergroten
LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen 4-21F2001BEE Accu
LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen 4-21F2001BEE stroomkabel/stekker
Vervangende Laptop Adapter voor LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen 4-21F2001BEE
  • Merk: Vervangende voor LENOVO
  • Artikelnummer: NLALV65W20V3.25A-TYPECUTBA
  • Model#: LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen 4-21F2001BEE
  • Connector Grootte:USB Type-C
  • Vermogen:65W
  • Uitgangsstroom:3.25A
  • Uitgangsspanning:20V
  • Invoer:AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Prijs: 22.99 (incl. BTW)
Omschrijving van Adapter LENOVO ThinkPad X13 Yoga Gen 4-21F2001BEE
LENOVO
20V 3.25A 65W USB-C
65W 20V 3.25A Type-C