Categorieën
Laptop Adapter LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6-82K200G5KR
Accu LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6-82K200G5KR
Klik om te vergroten
LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6-82K200G5KR Accu
LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6-82K200G5KR stroomkabel/stekker
Vervangende Laptop Adapter voor LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6-82K200G5KR
  • Merk: Vervangende voor LENOVO
  • Artikelnummer: NLALV170W20V8.5A-SQUAREUTBA
  • Model#: LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6-82K200G5KR
  • Uitgangsspanning:20V
  • Invoer:AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
  • Connector Grootte:Square
  • Vermogen:170W
  • Uitgangsstroom:8.5A