LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR Accu 0V 0mAh, goedkope LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR accu 0mAh kopen op top-batterij-adapter.nl met 100% nieuw, 1 jaar garantie, 30 dagen geld terug.
Categorieën
LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR Laptop Adapter
Accu LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR
Klik om te vergroten
LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR Accu
LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR stroomkabel/stekker
Vervangende Laptop Adapter voor LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR
  • Merk: Vervangende voor LENOVO
  • Artikelnummer: NLALV65W20V3.25A-TYPECUTBA
  • Model#: LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR
  • Connector Grootte:USB Type-C
  • Vermogen:65W
  • Uitgangsstroom:3.25A
  • Uitgangsspanning:20V
  • Invoer:AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Prijs: 22.99 (incl. BTW)
Omschrijving van Adapter LENOVO ThinkPad E480-20KQ0007BR
LENOVO
20V 3.25A 65W USB-C
65W 20V 3.25A Type-C