Categorieën
Laptop Adapter ACER NITRO 5 AN515-55-51K7
Accu ACER NITRO 5 AN515-55-51K7
Klik om te vergroten
ACER NITRO 5 AN515-55-51K7 Accu
ACER NITRO 5 AN515-55-51K7 stroomkabel/stekker
Vervangende Laptop Adapter voor ACER NITRO 5 AN515-55-51K7
  • Merk: Vervangende voor ACER
  • Artikelnummer: NLAAC135W19V7.1A-5.5*1.7UTBA
  • Model#: ACER NITRO 5 AN515-55-51K7
  • Connector Grootte:5.5 * 1.7mm
  • Vermogen:135W
  • Uitgangsstroom:7.5A
  • Uitgangsspanning:19V
  • Invoer:AC 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz